Opinie Gości

Opinie

Dziękujemy za wspaniały pobyt, miłą atmosferę i ciepłe przyjęcie. Oraz troskliwe zaopiekowanie się mną po pechowym spacerze... Do miłego zobaczenia!!!
Marzena, Wojciech i Ola

Dziękujemy za wspaniałą gościnę, rodzinną atmosferę i... 150% zgodność rzeczywistości z ofertą. Do zobaczenia.
Radosław z Rodziną

Wielkie podziękowania dla Marcina i Doroty za przedstawienie nam tego wspaniałego miejsca na bardzo szczególny Nowy Rok.
Drugie podziękowania dla Stanisława i pań które zajmowały się namy tak wspaniale i cierpliwość z naszymi dziećmi! Mamy nadzieję tu wrócić.
Mary-Jane, Steven & David

Dziękujemy za rodzinne Święta, doskoałe jedzenie, spędziliśmy to piękne świąteczne chwile.
Cecylia i Henryk

Serdeczne podziękowania gospodarzom za miłą atmosferę, pyszne jedzenie, magiczną Wigilię i Święta składają
Jadwiga z rodziną

Dzięki właścicielom tego pensjonatu, ktorzy są serdecznymi, przychylnymi i bardzo serdecznymi ludźmi spędziliśmy tu wspaniałą Wigilię i cudowne Święta Bożego Narodzenia. Stół był przepiękny, jedzenie wyborne, pokoje wygodne. Serdecznie dziękujemy gospodarzom życzymy pomyślności na Nowy Rok 2013.
Grażyna z dziećmi, synową, zięciem i czwórką zwierząt.

Dziękujemy za wspaniałą gościnę, rodzinną atmosphere, iście królewskie traktowanie i wspaniałe śniadania, które dają energię i siłę na długie wędrówki po górach. Szczególne podziękowania za wskazanie przepięknych szlaków i “przepowiadania” pogody. Na pewno tu wrócimy!
Ania i Sławek ‘Sierpień 2011

Bombaaa!
Kto tu nie przyjedzie ten trąbaaa!
Grupa Warszawa, Budapeszt

Spędziliśmy wspaniały czas w towarzystwie Pani Marii i Pana Staszka, za co dziękujemy. Atmosfera bardzo rodzinna i sympatyczna. Dziękujemy również za smaczne śniadania. Do zobaczenia w niedługim czasie.
Lidia i Jerzy

Bardzo dziękujemy Panu Staszkowi za zapewnienie nam komfortowego wypoczynku, za życzliwość, troskę oraz za te wspaniałe królewskie śniadania... ach. Atmosfera super. Napewno wrócimy. Dzięki.
Anna i Zygmunt

Bardzo dziękujemy za miłe wspomnienia z pobytu w państwa hotelu. Obsługa i cała reszta na wspaniałym poziomie a widok na Tatry jest niezapomniany!!!
Grupa z Krakowa

Bardzo dziękujemy za gościnę, która na zawsze zostanie w naszej pamięci. Dziękujemy za miłe, ciepłe przyjęcie oraz rodzinną atmosferę. Chętnie będziemy wracać. Żal odjeżdżać... Śniadanka pyszne i pięknie podane. Spokój, cisza, piękny widok z okna pięknego pokoju.
Grupa z Bydgoszczy

Szanowny "Panie"
Dziękujemy bardzo za opiekę nade mną i moim partnerem w czasie naszego pobytu w Pana wspanialym miejscu! Mam nadzije, że beziemy znowu u Pana godścić w nie dalekiej przyszlości.
Szęśliwi Goście

Częstochowscy sympatycy tego miejsca dziękują za kolejny, przemiły pobyt. Uroczy klimat tego miejsca-domu tworzony przez pana Staszka i od zawsze przez pania Basie i Janeczkę sprawia, że od lat chcemu tu witać, co najmniej raz w roku. Do zobaczenia.
Goście z Częstochowy

Jest takie powiedzenie:
"Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej"
Od dziś nabrało nowego brzmienia
"Wszędzie dobrze ale u p. Staszka najlepiej."
Dziękujemy za gościnę z niezapomnianym widokiem!
Do zobaczenia!

Facebook

Rezerwacja